У спорткомплексі “Свема” відбувся чемпіонат міста з силових видів спорту

У Шостці в спорткомплексі “Свема” відбулися міські змагання з класичного армліфтингу, Апполон Акселя, мастреслінгу та народного жиму.

Організатором чемпіонату виступила громадська організація “Сила Шостки”.

Поборотися за першість у силових дисциплінах зібралося чимало охочих. На помості зійшлися найсильніші атлети міста, які вражали присутніх своєю силою. Також, продемонструвати свої сили у “залізному” спорті прийшли представниці прекрасної статі.

Відкривали змагання видовищним виступом запальний шоу-балет “FRIDA”.

У змаганнях з армліфтингу, абсолютним переможцем став Євген Гуленок, який є чемпіоном Європи з армрестлінгу, а у категорії до 90 кг перемогу здобув Богдан Левченко. Серед жінок першість виборола Євгенія Самойленко.

Абсолютним чемпіоном з Апполон Акселя став Євген Хроменко підняв 165 кг, а Богдан Левченко переміг у категорії до 100 кг.

Найсильнішим спортсменом у народному жимі в категорії понад 100 кг став Олександр Попов, який побив свій особистий рекорд, потиснувши штангу власної ваги (105кг) на 18 раз! У категорії до 100 кг потиснув штангу вагою 90 кг на 29 разів здобув перемогу Анатолій Бойко. Серед юнаків чемпіоном став Альберт Євченко, потиснувши штангу в половину своєї ваги 55 разів! У цій же вправі, абсолютним чемпіоном серед жінок стала директор однієї з шкіл міста Юлія Мороз, яка потиснула штангу вагою в половину від власної ваги 33 рази!

Поза конкурсом продемонстрував свою небувалу силу, потиснув штангу власної ваги (100 кг) на 29 разів майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу Дмитро Глушко.

У новій спортивній дисципліні мастреслінг, абсолютним чемпіоном міста став Олександр Попов, а у категорії до 100 кг перемогу здобув Єгор Тенетов.

Призери змагань отримали грамоти та подарунки.