На чемпіонаті України з лижних гонок шосткинці посіли призові місця

14-18 січня на базі НСБ “Тисовець” у Львівській області відбувся чемпіонат України з лижних гонок серед юнаків та дівчат.

У змаганнях взяли участь і наші спортсмени з Шостки.

Абсолютним чемпіоном України у віковій групі 1999-2000 р.н. став шосткинець Ян Коструба, який також переміг у гонках класичним і вільним стилем на 10 км.

Дар’я Рубльова стала бронзовою призеркою в гонці класичним стилем 5 км. Анастасія Компанієць у гонці вільним стилем виборола срібло та бронзу в комбінованій естафеті разом з Руденко Олександром і Романченко Дмитром. Шосткинська команда у складі Яна Коструби, Іллі Назарова, Дар’ї Рубльової та сумчанки Катерини Свинаренко виборола перше місце у комбінованій естафеті. У складі збірної команди Сумської області Денис Титович став переможцем в комбінованій естафеті.

На цих змаганнях проводився відбір двох кращих юнаків та двох кращих дівчат-лижників України на ХІІІ зимовий європейський юнацький олімпійський фестиваль в Туреччині . До команди потрапили Ян Коструба і Дар’я Рубльова.

23 січня на Всесвітню Універсіаду в Казахстан відправиться команда кращих студентів-лижників України, до складу якої увійшли шосткинці Олексій Красовський, Андрій Марченко та Марія Насико.
27 січня на юніорський чемпіонат Світу до Америки відправляться Андрій Орлик та тренер Дмитро Казановський.