На Шосткинщині відбувся турнір з футзалу

Вчора, 12 березня, у спортивному комплексі “Імпульс” відбувся традиційний турнір на Кубок району з футзалу серед дорослих команд “Весна-2017”.

Позмагатися за першість зібралося 7 команд з Чапліївки, Миронівки, Клишок, Богданівки, Собича, Вовни та Ображіївки.

Команди зіграли 7 ігор у двох підгрупах, за результатами яких були визначені фіналісти.

За третє місце боролися команди з Богданівки та Миронівки. Результатом запеклої боротьби став рахунок 1:1 і переможця визначила серія пенальті. Отже бронзовими призерами стала команда “Меліоратор” с. Миронівка.

У фінальній грі за перше місце зустрілися команди з Вовни і Чапліївки. Безперечним лідером і власником Кубку “Весна-2017” стала команда “Зоря” с. Вовна. Чапліївська “Чайка” посіла друге місце.

Команди-переможці були нагородженні кубком, медалями та грамотами.

Також грамотою та особистою нагородою був відзначений кращий гравець змагань Сергій Коверсун.