Шосткинська команда лижників здобула “бронзу” на Всеукраїнських змаганнях

У Чернігові відбулися Всеукраїнські змагання з лижних гонок серед юнаків та дівчат.

Поборотися за першість зібралося 160 спортсменів з Чернігова, Сум, Харкова, Конотопу, Києва, Кролевця, Хмельницького, Бахмачу, Батурина, Шостки та Закарпаття.

Шосткинська команда посіла третє місце, її випередили лижники з Чернігова та Сум.
Але на цьому здобутки шосткинців не закінчилися.

В особистих гонках Дар’я Шиман стала першою на дистанції 5 км класичним стилем і на дистанції 1.6 км вільним стилем. Ілля Назаров став переможцем в гонці класичним стилем 10 км. Анастасія Компанієць виборола “бронзу” на дистанціях 3 км класичним та 1.6 км вільним стилями. Дмитро Романченко посів третє місце в гонці 5 км класичним стилем.

Команда Шостки, у складі Альони Бумбі, Дмитра Романченка, Дениса Титовича, Анастасії Компанієць здобула другє місце в естафеті 4х2 км.