У Шостці відбувся міжнародний турнір з гандболу

Протягом чотирьох днів, з 4 по 7 травня, у Шостці проходив міжнародний турнір з гандболу серед дівчат 2002-2003 років народження “Кубок І. Кожедуба”.

Про це повідомляє КДЮСШ “Барса”.

У заході взяли участь спортсменки з Кишинева (Молдова), Києва, Броварів, Миколаєва, Попасної (Луганська обл.) та Шостки.

У цей же час проходив і Всеукраїнський турнір серед жіночих аматорських команд “Ліга Слобожанщини”, в якому взяли участь гандболістки з Одеси, Харкова, Києва, Конотопа, Шостки.

Чемпіонками аматорських змагань стали гандболістки Одеси, срібло забрали спортсменки Конотопу, а бронза дісталася команді Києва. Шосткинці стали лише четвертими.

Натомість, вдало виступили шосткинські гандболістки на міжнародному турнірі. Наші спортсменки вибороли п’ять перемог та отримали одну поразку від молдавських спортсменок, тим самим посіли почесне перше місце.