У Шостці відбувся відкритий чемпіонат Сумської області зі стрибків на акробатичній доріжці

10-12 листопада, у Палаці спорту «Свема» відбувся відкритий чемпіонат Сумської області зі стрибків на акробатичній доріжці.

У змаганнях взяли участь 74 спортсмени. Акробатам КДЮСШ «Барса» Рябцю Іллі, Куфтєю Матвію, Єпіку Олексію вдалося продемонструвати нові вправи з двома подвійними сальто.

Абсолютними чемпіонами Сумської області стали Рябець Ілля, Куфтєй Матвій, які набрали у фіналі однакову суму балів, а Єпік Олексій став третім.

Серед дівчат чемпіонкою області стала Сало Валерія, другою – Борисенко Світлана, а третє місце розділили між собою Забутна Марія і Шерстюк Валерія.

У віковій групі 2004-2005 р.н. першою серед дівчат стала Матора Вікторія, а серед юнаків Шулежко Роман. Друге і третє місце дісталося Бокочу Давиду та Великоконю Артему.

Серед молодших спортсменів першими стали Губар Марія та Марущенко Кирило, другі місця у Денисової Діани та Данюченко Іллі, треті – Бучинська Софія та Колембет Роберт.

Призерів та переможців змагань підготували тренери Мельник Наталія, Приходько Лілія, Герасименко Валентин, Герасименко Максим і Романченко Руслан.

Спортсмени відділення стрибків на акробатичній доріжці готуються прийняти участь у Чемпіонаті України серед юніорів в м. Вінниця 5-8 грудня.