Визначили кращих серед допризовної молоді Шосткинського району

У с. Ковтунове відбулася районна спартакіада серед допризовної молоді.

Цього року участь приймали юнаки 2000-2002 років народження, вихованці Воронізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.О. Куліша, Богданівського НВК, Івотського НВК, Ковтунівського НВК, Коротченківського НВК, Клишківського НВК, Миронівського НВК та Чапліївського НВК.

Змагання спартакіади традиційно проходять з 4-х видів спорту: підтягування на перекладині, біг 100 м, метання гранати, крос. 24 спортсмени гідно представили свої навчальні заклади, продемонструвавши достойний рівень фізичної підготовленості, витримку, силу та бойовий дух.

За результатами змагань визначили переможців, якими стали вихованці Коротченківського НВК, срібні призери – вихованці Воронізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.О. Куліша, бронзу вибороли вихованці Чапліївського НВК. Переможці були нагороджені кубком, медалями та грамотами.

Крім того медалями та грамотами відзначили кращих юнаків, які показали високі результати в особистому заліку. Золотим призером став Олексій Хутренко (Чапліївський НВК), срібло у Дмитра Гречки (Воронізька ЗОШ І-ІІІ ст.), бронза у Олександра Коротченка (Коротченківський НВК).